Case study

Struktura: Multipage

Właściciel: Szkoła Maranatha

Profil: Działalność edukacyjna

Szkoła Maranatha powstała z inicjatywy rodziców uczących swoje dzieci w domu. Jest to szkoła dedykowana edukacji domowej i wspierająca rodziców, którzy wybrali tą ścieżkę edukacyjną dla swoich dzieci.

Celem projektu jest pokazanie ciepłego charakteru szkoły oraz wskazania na sposób postrzegania edukacji jako przygody, wolności i pasji.

Paleta kolorów

Kolory strony są stonowane i ciepłe i naturalne, przywodzące na myśl spędzanie czasu na świeżym powietrzu w atmosferze swobody.

Zdjęcia

Zdjęcia nawiązują do nauki przez zabawę, podążanie za dzieckiem w poszanowaniu jego potrzeb i etapów rozwoju. To one tworzą naturalny klimat strony.

Logo

Dla szkoły zostało stworzone logo nawiązujące do postaci Aslana z cyklu książek “Opowieści z Narni”. Lew nawiązuje także do chrześcijańskiego charakteru szkoły.

Multimedia

Na potrzeby promocji szkoły powstał film reklamowy, nawiązujący klimatem do strony oraz czołówka dla serii filmów promocyjnych.

Funkcjonalności

Dla szkoły została stworzona strona dostępna wyłącznie po zalogowaniu przez autoryzowanych użytkowników.

Strona internetowa posiada także zgodne z szatą graficzną strony błędu 404 i stronę wyszukiwania, a także politykę prywatności, regulamin, kategorii itp.

Responsywność

szkolamaranatha.pl wygląda dobrze na różnych urządzeniach: monitorze komputera, smartfonie i tablecie. Dzięki temu użytkownik zyskuje komfort przeglądania strony niezależnie od formy dostępu.

Podstrony

Wszystkie podstrony są jednolite stylistycznie i tworzą spójną całość. Ten efekt został osiągnięty dzięki określeniu stylistyki najważniejszych elementów strony.

adres strony: szkolamaranatha.pl

Z chwilą oddania strony jej właścicielowi rozpoczyna się jej życie, a co za tym idzie, wprowadzane są także zmiany w zależności od potrzeb. Strona należy do klienta, dlatego projekty przedstawione w naszym portfolio mogą różnić się od stron dostępnych pod odpowiadającym im linkiem.