Case study

Struktura: Onepage

Właściciel: Polimer Sp. z o.o.

Profil: Przedsiębiorstwo

Plimer Sp. z o.o. jest firmą rodzinną z wieloletnią tradycją. Specjalizuje się w produkcji komponentów meblowych.

Założeniem strony było odświeżenie wizerunku firmy i korzystne przedstawienie oferty. Docelowo strona ma mieć strukturę multipage (powstawanie strony jest podzielone na etapy).

Paleta kolorów

Paleta kolorów to klasyczne połączenie głębokiego granatu z odcieniami złota, co tworzy elegancki efekt.

Zdjęcia

Zdjęcia tworzą klimat nawiązujący do oferty firmy – komponentów meblowych. Mają charakter dekoracyjny.

Na potrzeby strony zostały także wykonane zdjęcia produktowe, które zostaną umieszczone na podstronach związanych z ofertą.

Kształty

Subtelne i proste linie podkreślają klasyczny i elegancki styl strony.

Logo

Sygnet logo tworzą schematycznie przedstawione gałki meblowe ułożone w kształt przypominający cząsteczkę, co nawiązuje do nazwy i oferty firmy.

Ikony i grafiki

Na potrzeby strony zostały stworzone zestawy ikon. Z ich pomocą strona zyskała  niepowtarzalny charakter, a zawartość została przedstawiona w sposób bardziej atrakcyjny.

Oferta

Ważnym elementem strony było przedstawienie oferty klienta w czytelny i zrozumiały sposób dla jego odbiorcy. W tym celu zastosowałyśmy bla bla

Strona internetowa posiada także zgodne z szatą graficzną strony błędu 404 i stronę wyszukiwania, a także politykę prywatności, regulamin, kategorii itp.

Responsywność

polimerchelm.pl wygląda dobrze na różnych urządzeniach: monitorze komputera, smartfonie i tablecie. Dzięki temu użytkownik zyskuje komfort przeglądania strony niezależnie od formy dostępu.

Podstrony

Wszystkie podstrony są jednolite stylistycznie i tworzą spójną całość. Ten efekt został osiągnięty dzięki określeniu stylistyki najważniejszych elementów strony.

adres strony: polimerchelm.pl

Z chwilą oddania strony jej właścicielowi rozpoczyna się jej życie, a co za tym idzie, wprowadzane są także zmiany w zależności od potrzeb. Strona należy do klienta, dlatego projekty przedstawione w naszym portfolio mogą różnić się od stron dostępnych pod odpowiadającym im linkiem.