Przeciwieństwa się przyciągają

Mamy skrajnie różne uzdolnienia i temperamenty, ponadto dzieli nas pół kontynentu. Ale to co pozornie jest nie do pogodzenia, dla nas jest kluczem do udanej współpracy. Jak mózg potrzebuje obu półkul, tak nasz duet wykorzystuje w pełni potencjał wynikający z naszych różnych talentów.

Aleksandra Machnicka

Zajmuję się wszystkimi zagadnieniami, które sprawiają, że strona działa jak należy. Optymalizuję, konfiguruję, koduję. Moja praca nie jest widoczna, ale odczuwalna i kluczowa dla użyteczności strony.

Joanna Famulska

To, co robię na stronach widać na pierwszy rzut oka 😉 dbam o estetykę, spójność i atrakcyjny wygląd stron. A to wszystko w odniesieniu do celów strony i grupy docelowej.

Dobrą stronę trzeba dobrze przemyśleć. Żeby strona spełniała swoje cele, nie tylko Ty musisz poznać nas, ale przede wszystkim my Ciebie. Ciebie i twój biznes. Nie przystępujemy do tworzenia stron z marszu. Cały proces poprzedza rozmowa z klientem, analiza jego potrzeb, celów i grupy docelowej. Dzięki temu efektem naszej wspólnej pracy jest narzędzie odpowiednio dobrane do zadania, jakie jest przed nim przedstawione.

Pierwszym krokiem jest rozmowa – bezpłatna i niezobowiązująca konsultacja, która pozwoli zarówno Tobie jak i nam sprawdzić, czy do siebie pasujemy. Ponieważ wierzymy, że dobre strony powstają dzięki dobrej współpracy.