Newsletter

Nasz newsletter to wyłącznie merytoryczne treści wysyłane na twoją skrzynkę mailową raz na kwartał. Jest to publikacja zawierająca zebrane w jednym miejscu materiały, które pojawiły się na naszej stronie, blogu oraz mediach społecznościowych i webinarach w ciągu trzech miesięcy poprzedzających newsletter. Wszystko w jednym miejscu i pod ręką! Dodatkowo otrzymasz w pierwszej kolejności powiadomienia o planowanych wydarzeniach wymagających zapisu i publikacjach.

Wszystkie treści edukacyjne w jednym miejscu:

dostęp do nagrań webinarów

otrzymasz listę webinarów i livów wraz z opisami oraz nieograniczony dostęp dla subskrybentów newslettera.

artykuły

Nowe artykuły w wersji pdf do druku. Rozumiemy, że nie każdy lubi czytać z wyświetlacza.

zestawienia MS

Czyli wartościowe serie wpisów i nagrań z naszych mediów społecznościowych. Aby nie scrollować walla 🙂

Z naszego newslettera dowiesz się w pierwszej kolejności o:

nowych artykułach

Nasz blog to baza wiedzy, którą dzielimy się z Tobą kiedy tylko coś nas zainspiruje do pisania. Dzięki powiadomieniom nie ominie Cię żaden nowy temat.

planowanych webinarach

Dowiedz się i zapisz się w pierwszej kolejności na wszystkie planowane livy i webinary, bez obaw, że przeoczysz informację w gąszczu postów w mediach społecznościowych.

nowych publikacjach

Jeśli czytałeś nasze ebooki lub instrukcje i korzystałeś z checklist wiesz już, że są pomocne i warto mieć je na swoim dysku. Powiadomimy Cię o nowościach, kiedy będą jeszcze gorące!

Zapisz się do NEWSLETTERA

Klikając przycisk SUBSKRYBUJ, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o produktach, usługach Webear.net np. nowych artykułach, darmowych materiałach do pobrania, ebookach itp.

Przeczytaj, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w naszej Polityce prywatności i plikach cookies.