Jak stworzyć stronę internetową i nie zwariować?

Proces powstawania strony często jest postrzegany bardzo skrajnie: z jednej strony jako kilka kliknięć i podstawienie danych do szablonu, z drugiej jako niekończąca się żmudna praca nad nie do końca oczywistymi zagadnieniami. Tymczasem tworzenie strony to nic innego jak rozpięty w czasie projekt, który należy zaplanować i realizować w czasie. Jak to zrobić? Zerknij na nasze materiały, albo po prostu zarezerwuj bezpłatną konsultację.

Co warto przemyśleć?

Zanim powstanie strona, zanim jeszcze przystąpimy do prac związanych z jej tworzeniem, należy dobrze przemyśleć wiele kwestii związanych z jej celem i działaniem. Nasz darmowy ebook pomoże Ci poukładać w głowie zagadnienia, które są kluczowe i od których zależy sukces lub porażka.

Jak przebiega tworzenie strony?

Niezależnie od wybranej technologii, aby stworzyć stronę należy wykonać po kolei konkretne czynności: od wyboru domeny po uruchomienie. Pobierz naszą bezpłatną checklistę z planerem, a cały proces przebiegnie sprawnie i o niczym nie zapomnisz.

Od czego zależy atrakcyjny wygląd strony?

Wbrew pozorom nie jest to wiedza tajemna. Wiele czynników stanowiących o atrakcyjnym wyglądzie projektu jest dość prostych do określenia i sprowadza się do przestrzegania określonych zasad. Ta checklista pomoże Ci o tym pamiętać.

Chcesz konkretów?

Dowiedz się, jaka strona będzie najlepsza dla Ciebie! Zarezerwuj konsultację online. W czasie godziny darmowej i niezobowiązującej rozmowy dowiesz się, jakie rozwiązania będą korzystne dla twojej konkretnej sytuacji.

Zajrzyj na bloga!

Na naszym blogu omawiamy szeroko wiele zagadnień dotyczących tworzenia stron internetowych i ich działania.
Zapraszamy do czytania!

Pozycjonowanie

Meta description

160 znaków by ktoś chciał odwiedzić Twoją stronę. Meta description to krótki opis zawartości konkretnej strony, mówiący klientowi/użytkownikowi czego może się spodziewać gdy kliknie w

Czytaj »
Pozycjonowanie

Title tag

Zaczynając optymalizować swoją stronę, spotykamy się z dziwnymi nazwami: title tag, meta tag, meta description. Na początku nic nam to nie mówi, nie wiemy także

Czytaj »